Zhoppers.com, dayanışmayı ve paylaşımı esas alan yeni nesil bir sosyal marka olarak, hayatının içine ve marka mimarisinin temeline, dayandığı değerlerin ruhuna "insanlar için iyiliği" eklemiştir. Zhoppers, onlarca sivil toplum kuruluşu ile yüzlerce projeyi düzenli olarak hayata geçirecek. Her nefesinde, nefes olmayı hedefleyecek. Ve dediğimiz gibi, başlıyoruz.... Gönüllü tasarımcımız Yağmur Tanrısevsin'in tasarladığı Özel Tasarım Tişörtlerimizin gelirinin bir bölümünü Bir Dilek Tut Derneği'nin yüreği ısıtan projelerine bağışlayarak başlıyoruz hem de... 

 

İlk hedefimiz çocukların hayallerine ulaşmasını sağlamak! 

 

İyilik ortaklarımız;

 

Bir Dilek Tut Derneği Ekibi-Yağmur Tanrısevsin-Zhoppers Ekibi

 

Sivil Toplum Kuruluşumuz: Bir Dilek Tut Derneği

 

 

Bir Dilek Tut ( Make-A-Wish® Türkiye) Derneği olarak uzun süredir, lösemi, kanser vb zorlu hastalıklarla savaşan çocuklarımızın gerçekleşmesi imkansız olarak gördükleri en büyük hayallerini yerine getiriyoruz.

 

Bir Dilek Tut/Make-A-Wish® Derneği olarak dünyada 40 Türkiye’de ise 20 yıldır, 3-18 yaşları arasında, çocukluk çağı kanseri, organ yetmezliği, bağışıklık sisteminin çökmesi gibi zor ve travmatik tedavi süreçleri olan hastalıklar ile mücadele eden çocukların gerçekleşmesini imkansız olarak düşündükleri bir hayali gerçeğe döndürerek, çocuklarımıza ve ailelerine mutluluk ve hayata bağlanma gücü vermeyi hedefliyoruz.

 

Çocuklarımız gerçekten çok zor ve uzun bir tedavi süreci geçiriyorlar ama doğru tedavi ve iyi moral desteği sağlanırsa iyileşip hayatlarına devam ediyorlar.

 

Biz de çocuklarımıza sihirli ve mutlu anılar yaratarak moral sağlama cephesinde destek oluyoruz. 

 

İlk Gönüllü Tasarımcımız: Yağmur Tanrısevsin

 

Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin'de dünyaya gelmiştir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunudur. Betül Algan Atay, Bahar Kerimoğlu, Meltem Cumbul, Ümit Çırak gibi önemli isimlerden oyunculuk eğitimi aldı.

 

İlk dizi deneyimini 2011 yılında yayınlanan Adını Feriha Koydum isimli dizide canlandırdığı Ece karakteriyle yaşayan Yağmur Tanrısevsin, “Pis Yedili”, “Güneşi Beklerken”, “Kaçak”, “Bana Baba Dedi” ve “Mayıs Kraliçesi” dizilerinde, “Katran”, “Geniş Aile: Yapıştır” ve “Yok Artık 2” filmlerinde rol aldı. Başrollerinde yer aldığı “Baba Parası” filmi ise Ocak 2020’de vizyona girmiştir.

 

2019 yılında Yağmur Tanrısevsin’in Beşiktaş’ın Karanfilköy mahallesinde dekorasyonu ve iç mimarisi güncellenmiş eski bir evi atölyeye çevirmiştir. Tanrısevsin, seramik çalışmalarını halen burada devam ettirmektedir. Çocuklarla, gençlerle ve yetişkinlerle seramik atölye çalışmaları düzenleyen Yağmur Tanrısevsin, çalışmalarını MUUR markası altında yürütmektedir. Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Tanrısevsin, kendini bu toprakların ruhunu, sanatın her alanında katma değere dönüştürmeyi amaçlayan bir kültür elçisi olarak tanımlamaktadır.