Sıkça Sorulan Sorular - Zhoppers

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

ÜRÜN KALİTESİ

 

Tişörtler

 

Doğayla barışık ve Eco-Friendly bir üründür. Kumaşı %100 pamuk, birinci sınıf kaliteli penyedir. Boyama sırasında tercih edilen boyalar ve kullanılan baskı tekniği sertifikalı ve güvenlidir. İnsan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Tişörtün kalıbı “Oversize” kalıptır. Yakası normal bisiklet yaka şeklindedir. Önerilen yıkama şekli olan maksimum 30 derecede ters yıkama yöntemi ile kumaşlar çekme yapmaz. Kurutma makinesine kesinlikle atılmamalıdır. Hava alan bir baskı türü tercih edilmiştir.

 

Maskeler

 

%100 pamuk poplin kumaşından yapılmıştır. Hijyenik ve hipoalerjeniktir. Yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir. Yüzünüze kolayca sabitlenebilir.  Yumuşak pamuk kumaşı kolayca nefes almanızı sağlar; pişik ve kızarıklık yapmaz. Üründe ince ve esnek lastik kullanılmıştır. Önemli Not: Maskeler tıbbi maske değildir. Cerrahi amaçla kullanılamaz. Topluma açık alanlarda kullanılabilir.

 

BAFlar

 

Ürünlerimiz tüp şeklinde özel olarak, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan %95 pamuk, %5 Likra kumaştan dokunmaktadır. BAF kumaşımız enine esner, kullanımı oldukça rahattır. Mikrofiber kumaştan özel olarak üretilmiştir; yıpranmaz, dayanıklıdır, yıkama sonrası kesinlikle solma, çekme gibi sıkıntılar yaşanmaz. 30 Derecede elde yıkanır. Beyazlatıcı kullanılmaz. Ütülenmez. Kuru temizleme yapılmaz. Merdaneli temizleme yapılmaz.

 

BEDEN ÖLÇÜLERİ

 

Tişörtler

 

 

 

YIKAMA TALİMATLARI

 

Önerilen yıkama şekli olan maksimum 30 derecede ters yıkama yöntemi ile kumaşlar çekme yapmaz.  Kurutma makinesine kesinlikle atılmamalıdır. Beyazlatıcı kullanılmaz. Baskının daha uzun ömürlü olması için ütülerken de ters çevirip ütülenmelidir. Kuru temizleme yapılmaz. Merdaneli temizleme yapılmaz.

 

KARGO

 

Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyorsunuz?

 

Yurtiçi ve daha sonrasında da yurtdışı gönderimlere başlayacağımızdan UPS Kargo ile anlaşmamız var.

 

Kaç Günde Ulaşır?

 

Ürünlerimiz, en geç 1-4 gün içinde kargoya verilir. Türkiye içi gönderiler 1-3 iş günü, yurtdışı gönderiler de ülkesine ve gümrük rejimine göre 2-7 gün arasında teslim edilir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar?

 

150 TL üzerindeki tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz iken, 50 TL’nin altındaki gönderiler için kargo şirketine bağlı olmak üzere şu anda standart 15 TL'dir. 

 

İade ve Ürün Değişimi

 

Bu konu için lütfen ilgili sayfayı tıklayınız.

 

SİPARİŞ VE ÖDEME

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

Ödemeyi;

 

  • Banka Havale ve EFT Yönetimi ile
  • Kredi Kartı, Banka Kartı, vb. yöntemlerle yapabilirsiniz.

 

Banka Havale ve EFT için:

 

Megawatt Dijital Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

Yapı Kredi Bankası
TR820006701000000073565653

 

Ürün Sepet sayfasında geldiğinde ve ödeme yönetimi olarak kredi kartını seçerek, bilgilerini girdiğinde, 12 taksite kadar, bankanın talep etmiş olduğu küçük vade farkları yansıtılmış bir şekilde taksit seçeneklerini görebileceksin.